Systémy generálneho a hlavného kľúča (SGHK)

Prečo a kde použiť SGHK?

SGHK definuje rôzne úrovne vstupu

V rámci SGHK (systém generálneho a hlavného kľúča) každá osoba obdrží kľúč, ktorým si odomkne dvere, do ktorých je jej pridelený prístup a zároveň neodomkne dvere, kam prístup nemá. Tým sa zprehľadní správa kľúčov. Každá osoba má svojím kľúčom určené svoje prístupy (Access control system).

SGHK zmenšuje počet potrebných kľúčov

Najväčšia výhoda a to aj pri použití SGHK na rodinné domy či byty je, že SGHK radikálne znižuje počet potrebných kľúčov. V rámci SGHK sa generuje špeciálny tzv. generálny kľúč, ktorý odomkne všetky dvere systému a ktorý sa používa v krízových situáciách (šetrí čas, peniaze, zdravie či životy). sghk vlozky

SGHK garantuje bezpečnosť podľa noriem NBÚ a ISO

Pre SGHK FAB sa používajú špeciálne kľúče, ktoré je možné kopírovať, len zo súhlasom správcu - majťeľa systému a len v servisnom stredisku kde bol systém objednaný. Týmto zákazník získa orchranu proti nežiaducemu kopírovaniu kľúčov. Systém FAB je navyše certifikovaný podľa pyramídy bezpečnosti a NBÚ. SGHK FAB sa doporučujú najmä pre použitie v administratívnych budovách, hoteloch, športových centrách a pod.

Príklad aplikácie SGHK sghk schema

Novinky (5)

13.09. 2016

Nové ceny pre otváranie

Ceny sme nemenili od roku 2013. Čítaj ďalej...

17.05. 2014

Zámočník je tradičné remeslo

Takéto pútače mali na dieľňami zámočníci... Čítaj ďalej...